Stylowe drewniane dodatki do restauracjiDrewno to naturalny materiał, który dodaje wnętrzom przytulności. Dodatki z tego surowca są doskonałymi elementami wyposażenia każdej restauracji. Sprawiają, że lokal nabiera wytworności i eleganckiego charakteru, nie tracąc przy tym swojego uroku i ciepłego klimatu. Stylowe dodatki z drewna świetnie prezentują się zarówno na stolikach, jak i za barem. Jeśli więc chcesz odświeżyć wygląd swojej restauracji, zapoznaj się z treścią artykułu i sprawdź, jakie masz możliwości.

Zalety drewnianych dodatków 

Stawiając na drewniane dodatki do restauracji, masz pewność, że zawsze będą pasować. Drewno jest uniwersalnym surowcem, który można dowolnie łączyć z innymi materiałami, a dodatkowo nigdy nie wychodzi z mody i już od wielu lat wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie. Co jeszcze przemawia za drewnianymi elementami wyposażenia restauracji?

  • Są unikalne – plastikowe serwetniki albo tradycyjne papierowe menu są produkowane masowo i można je spotkać wszędzie. Jeśli chcesz wyróżnić swoją restaurację, wybierz niebanalne dodatki z drewna, które oczarują wszystkich gości.
  • Są trwałe – nie ma innych tak stylowych i jednocześnie odpornych na uszkodzenia dodatków. Nawet jeśli drewniany notes lub numerek na stół wypadnie kelnerowi z ręki, nic mu się nie stanie – nie pęknie ani się nie porysuje, co mogłoby się stać na przykład ze szklanym płatnikiem.
  • Są praktyczne – drewniana oprawa księgi gości lub menu ochroni wnętrze przed zniszczeniem i poprawi komfort użytkowania przedmiotu – sprawi, że będzie się go dużo wygodniej kartkować.

Jakie drewniane dodatki wybrać?

Na rynku jest dostępnych wiele różnych drewnianych dodatków i czasem może być trudno zdecydować się na konkretne elementy, zwłaszcza że nie można też przesadzić z ich ilością. Poznaj naszą propozycję pięciu niezawodnych stylowych drewnianych dodatków do restauracji i zainspiruj się:

  1. Karta menu – nie ma restauracji bez karty menu. Jest to rzecz, która codziennie przechodzi przez ręce wielu gości. By chronić zawartość przed zniszczeniem, warto postawić na drewnianą oprawę menu. Oprócz funkcji praktycznej to rozwiązanie sprawi, że karta dań będzie się doskonale prezentować i na pewno wszystkim zapadnie w pamięć.
  2. Przyprawniki – ponieważ z reguły stoją na stołach przez cały czas, powinny nie tylko nienagannie się prezentować, ale także być odporne na uszkodzenia. Drewniane przyprawniki sprawdzą się bez zarzutu jako stały element wyposażenia wnętrza. Dodadzą restauracji klimatu i przetrwają niejeden upadek.
  3. Serwetniki – jeśli dbasz o to, by serwetki były eleganckie i pasowały do wystroju, postaraj się, żeby także serwetnik dodawał wnętrzu uroku. Drewniany model to zawsze trafiony wybór.
  4. Tabliczki z napisem „Rezerwacja” – pewnie nie raz widziałeś zarezerwowany stolik w postaci odręcznie napisanej kartki. Nie wygląda to estetycznie, prawda? Aby Twoja restauracja mogła poszczycić się dopracowanymi dodatkami w każdym calu, wybierz drewniane tabliczki, które posłużą Ci na lata i będą prezentować się niezwykle elegancko.
  5. Pojemniki na sztućce - ludzie są wzrokowcami. Jeśli chcesz zachwycić swoich gości już na poziomie obsługi, podaj im sztućce w stylowym drewnianym pojemniku. Zapewniamy, że docenią Twoje starania i będą chętnie wracać do tak luksusowego miejsca, gdzie dba się także o wizualne wrażenia klientów.

Wróć do bloga